Autentificare membri
  • Utilizator :
  • Introduceti utilizatorul
  • Parola :
  • Introduceti parola
Inregistreaza-te
Meniu membri
Meniu simplu



Curs valutar
Euro 1€ = 4.6572 RON
Dolar american 1$ = "TRY">0.8198 RON
Forint maghiar 100Ft. = "HRK">0.6300 RON
 
sursa : BNR

Contor
 
Vizitatori unici din 01.01.2011
 
Contor siteContor siteContor siteContor siteContor siteContor site

ONG Partenere


 

despre noi

   APTE 2002 promovează şi apără interesele membrilor săi pe lângă autorităţile naţionale, pe lângă celelalte asociaţii profesionale româneşti şi în cadrul organismelor şi/sau organizaţiilor internaţionale, oferă membrilor săi informaţii din domeniul transportului internaţional de mărfuri şi le asigură consultanţă şi asistenţă pentru rezolvarea problemelor cu care se confruntă. În acest context, am inţeles că dincolo de faptul că pe plan comercial suntem concurenţi, în relaţia cu statul român şi în competiţie cu concurenţa străină avem interese comune. De aceea am constituit Asociaţia Patronală a Transportatorilor Europa 2002. este membră a:

  • Federatiei Transportatorilor Europa şi al grupurilor operative de lucru stabilite cu Ministerului Transporturilor precum si participand la intalnirile Comisiilor din cadrul Parlamentului Romaniei.

 

 

 

 

Nr. Nume Functie E-mail
1 Pop Adrian Virgil Preşedinte pop.adrian@apte2002.ro
2 Sporea Miron Vicepreşedinte miron.sporea@apte2002.ro
3 Pop Dorin Vicepreşedinte pop.dorin@apte2002.ro
4 Miutescu Filip Cenzor miutescu.filip@apte2002.ro
5 Petrisor Petru Membru Petrisor.Petru@apte2002.ro
6 Cront Gheorghe Membru Cront.Gheorghe@apte2002.ro
7 Nagl Ioan Membru nagl.ioan@apte2002.ro
8 Purec Florin Membru Purec.Florin@apte2002.ro
9 Berzovan Mihaela economist berzovan.mihaela@apte2002.ro